circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі отримають безоплатнийдоступ до українських фільмів

23.07.2019, 09:16

text
Поділитися:

Українські фільми та тизери до них розміщуватимуть на Національній освітній електронній платформі для безкоштовного використання під час освітнього процесу.

Завдяки підписаному Меморандуму з Міністерством культури та Асоціацією «Українська кіно-асоціація», Міносвіти буде забезпечуватись фільмокопіями українських стрічок, майнові права інтелектуальної власності яких належать державі.

Базуватиметься все на Національній освітній електронній платформі, де буде створено окремий інформаційний медіаресурс – «Медіатека». В цій медіатеці будуть анонси – тизери українських фільмів, які стимулюватимуть дітей очікувати цей фільм і потім його подивитися. І, найголовніше, що вчителі зможуть використовувати готові фільми в освітньому процесі. Це може особливо допомогти у вивченні літератури та історії. До речі, це стосується як художніх фільмів, так і документальних.

– Наприклад, якщо ми говоримо про депортацію кримських татар, у нас є чудовий художній фільм «Чужа молитва» і є документальний фільм «1944». Обидва фільми можуть бути надзвичайно корисні в освітньому процесі. Вони справляють на дитину емоційний вплив, який допомагає краще все запам’ятати, – наголосила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: