circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі перемогли у конкурсі «Слово про Україну»

12.03.2019, 09:53

text
Поділитися:

За підтримки Міністерства культури України спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» на базі Юридичного факультету Національного авіаційного університету відбувся щорічний Всеукраїнський творчий конкурс «Слово про Україну».

За словами організаторів, метою конкурсу є формування національної свідомості та відповідальності за долю України; виховання любові до рідної землі, її історії; культивування дбайливого ставлення до національного багатства країни, мови, історії та традицій.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 180 учасників з 10 регіонів України, члени творчих об’єднань. У різних жанрах (хореографія, вокал, промова, презентація, декламування віршів, літературно-музична композиція тощо) учасники конкурсу демонстрували свою творчість.

Конкурс причетний до такої події, яка зовсім нещодавно була в Україні – це відзначення свята рідної мови, Дня Соборності та за його значенням, за його потужністю є дуже важливим кроком у становленні державності, в становленні українського духу, поширення його серед молоді і формування такого молодого покоління, яке гармонійно буде поєднувати в собі і творчі здібності, і мистецькі різноманітні процеси у своїй діяльності.

Почесне ІІІ місце у конкурсі посів хореографічний колектив «Пролісок» Запорізької спеціальної школи-інтернату «Джерело».

Окремо відзначено учасників конкурсу у номінації «Глядацькі симпатії»: Розмарі Чепурненко – ученицю Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Джерело».

Переможців та призерів Всеукраїнського творчого конкурсу «Слово про Україну» нагороджено дипломами та цінними подарунками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: