circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі-пільговики відправилися на відпочинок до Одеси

23.02.2017, 14:26

text
Поділитися:

Незважаючи на те, що на календарі ще зима, для деяких дітей із Запорізької області вже розпочалася оздоровча кампанія. Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, 25 дітей пільгових категорій відкрили оздоровчий сезон, відправившись у дитячий центр «Молода гвардія», що в Одесі.

Першу зміну в цьому закладі проведуть 17 запорізьких дітей із малозабезпечених та багатодітних родин, шестеро дітей, позбавлених батьківського піклування, одна дитина-інвалід та одна дитина-сирота.

Протягом трьох тижнів вони братимуть участь у тематичній зміні «Від серця до серця», яка спрямована на виховний простір для духовного збагачення дітей та розвитку і формуванню у них соціально значимих якостей.

Оздоровча кампанія в області проводиться за кошти обласного та державного бюджетів.

Минулого року дитячий центр «Молода гвардія» провів 13 змін, цього року планується стільки ж. А вже наступного тижня оздоровчу кампанію розпочинає дитячий центр «Артек» у Пущі-Водиці поблизу м. Київ.

У Запорізькій області проживає 164 тис. 435 дітей шкільного віку, з них 80 тис. 829 відносяться до пільгових категорій. У 2016 році оздоровленням було охоплено 116 тис. 695 дітей, з них 44 тис. 359 – пільгових категорій, у тому числі діти з числа вимушених переселенців та діти, чиї батьки загинули чи служать у зоні АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: