circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі пільгових категорій оздоровлюються в «Артеці» та «Молодій гвардії»

14.06.2021, 08:45

text
Поділитися:

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації відновлено роботу з направлення дітей пільгових категорій для оздоровлення та відпочинку до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» за рахунок коштів державного бюджету.

У цих дитячих центрах на ІV-й зміні, яка розпочалась 30 та 31 травня, перебуває 77 дітей пільгових категорій із Запорізької області.

Наразі триває підбір дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для направлення їх на оздоровлення та відпочинок на V зміну до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія».

Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на отримання пільгової путівки за рахунок коштів державного бюджету за зареєстрованим місцем проживання. Діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можуть отримати путівку за місцем фактичного проживання.

Для того, щоб отримати путівку, батькам або іншим законним представникам таких дітей необхідно звернутись до управлінь (відділів) соціального захисту населення або інших структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, визначених відповідальними за організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

Для забезпечення путівками дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя, їх батькам (або іншим законним представникам) необхідно оформити заяву на отримання пільгової путівки для дитини у закладі освіти.

Батьки (або їх законні представники), діти яких віком до 18 років є учнями/студентами інших закладів освіти м. Запоріжжя, для оформлення заяви на отримання пільгової путівки на оздоровлення мають звернутись до територіального відділу освіти м. Запоріжжя за зареєстрованим місцем проживання дитини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: