circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі покращують місто

15.04.2019, 16:03

text
Поділитися:

Учнівські ініціативи. Запорізькі школярі презентували власні проекти, спрямовані на покращення рідного міста. Протягом 4-х місяців молодь активно займалися розвитком цих програм в рамках проекту “Ліга успіху”. По закінченні тренінгів шляхом голосування школярі обрали найкращі, аби втілити їх у життя. Три з них представили в обласній бібліотеці.

Стіни одного з поверхів обласної бібліотеки прикрашають знімки. Серія називається “Історія без слів”. На фотографіях — власні історії учнів. Розповісти свою прийшов і Закарія. Представив дві колекції знімків — небо України та чорно-білі, що передають внутрішній стан школяра.

По закінченні фотовиставки молодь збирається вже в іншому залі та представляє свій наступний проект – урок з англійської. Самі ж взяли на себе і роль тренерів. На занятті діти об’єднувались у пари та в інтерактивній формі вдосконалювали навички спілкування. Поки частина учнів займається англійською, поблизу бібліотеки вже висаджують дерева. Це — третій реалізований проект. Хлопці копають ями, а дівчата саджають липи. Всього їх 6. Автори проекту кажуть: ідея в тому, аби озеленити проспект.

Всього ж проектів було 30, вони стосувалися різних напрямків: соціального, культурного та мистецького. Але шляхом голосування діти обрали лише 7. Наразі молодь представила вже 5 проектів. Залишилось ще 2. Їх презентують на цьому тижні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: