circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі презентували роботів майбутнього

01.02.2019, 16:12

text
Поділитися:

Маленькі винахідники. Діти, які навчаються у школі робототехніки, презентували свої винаходи. В актовій залі 5-ї школи хлопці показали роботів, зроблених власноруч. А ще розповіли, чим вони можуть бути корисні у повсякденному житті.

На перший погляд це просто машина, однак вона незвичайна. Адже здатна рухатися певною траєкторією без пульта управління. Ультрафіолетові датчики вираховують колір лінії, по якій потрібно їхати, відстань від предметів та навіть ухилення від перешкоди. Автор машини – школяр Юрко Гура. Каже, що працювати з деталями та займатися програмуванням полюбляє найбільше. Хлопчик каже: якщо авто удосконалити,то його можна буде використовувати навіть на підприємстві у якості вантажника. Далі демонтрують робота, який вміє навіть танцювати. Його створив 8-річний Микола разом із вчителем. 16 двигунів відтворюють рухи людини.

Свої роботи юні винахідники представили у 5-й школі. Виставку організували, щоб зацікавити й інших дітей програмуванням. Сама школа робототехніки працює у Запоріжжі з минулого року. Відкрити її вдалося завдяки участі та перемозі у конкурсі соціальних проектів “Ми – це місто”. Для реалізації ідеї організатори школи отримали грант на суму 90 тисяч гривень. Гроші витратили на новітне обладнання для інтерактивних занять.

Викладачі школи розповіли про подальші плани розвитку винаходів у закладі. У майбутньому мають намір використовувати роботів на відділеннях пошти, аби зменшити навантаження на працівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: