circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі проходили тест для серця

06.08.2019, 10:23

text
Поділитися:

Тестування, але не на знання. Запорізькі школярі готуються до школи та проходять пробу Руфʼє. Без результатів тесту дітей не допустять до занять фізкультурою. Його можна пройти у будь-якій поліклініці.

12-річна Вероніка вже третя, хто сьогодні проходить профілактичний огляд у поліклініці. Таке обстеження для неї звичне -- робить його вже 6=й рік поспіль. Впевнена, це необхідно, адже без проби Руф’є не зможе займатись бігом. Вероніці виміряли пульс у спокійному стані. Потім їй потрібно присісти 30 разів за 45 секунд. Після присідань вимірюють пульс, зважують і контролюють тиск. Потім за формулою підраховують індекс Руф’є. Якщо показник вище десяти, дитині призначають додаткові обстеження.

Проба Руф’є -- це спецтест для виявлення патології серцево-судинної системи. Він показує готовність організму до подолання фізичних навантажень. Медики зазначають: емоційний стан дитини може негативно вплинути на результати проби. Тому радять не хвилюватися і не нервувати. Важливо підтримувати здоровий спосіб життя. Руф’є лікарі радять проходити з березня по травень. Зазначають, загалом 50 % дітей отримують основну групу для занять фізкультурою.

Проба Руф’є вже 13-й рік поспіль є обов’язковою для школярів. Тож медики запрошують школярів на огляд і радять не залишати його на останній день. Зараз це ще можна встигнути зробити без черг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: