circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі в есе зобразили європейське майбутнє

08.12.2020, 08:35

text
Поділитися:

Запорізьким обласним центром художньо-естетичної творчості учнівської молоді протягом вересня – листопада 2020 року було проведено конкурсу есе «Європа починається з тебе».

Конкурс проводився з метою привернення уваги до розвитку міжнародних відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою та залучення учнівської молоді до кращих традицій міжнаціональної культури.

В обласному етапі конкурсу взяли участь учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, закладів фахової передвищої освіти та закладів освіти обласного підпорядкування.

Оргкомітет отримав понад 100 авторських робіт. Обласним журі зазначено, що для більшості творів характерні: послідовність та логічність викладених думок, витриманість стилю та літературно-художня гідність, новизна та неординарність поглядів авторів, креативність використання не типових прикладів щодо життя в Європі, метафоричність та єдність образної системи, вправність побудови сюжету.

За результатами оцінювання робіт, переможців було нагороджено Дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Запровадження конкурсу забезпечило привернення уваги до патріотичного виховання дітей та молоді; розвитку у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності розпочати зміни в країні з себе, брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті рідної країни; сприяло формуванню демократичних, європейських цінностей, а також розумінню прав і свобод людини, високих соціальних, культурних та освітніх стандартів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: