circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі відправляться на літні канікули 26 травня

29.03.2018, 10:17

text
Поділитися:

Питання закінчення навчального 2017/18 року обговорили учасники спільного засідання колегії облдержадміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області, яке провів голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Як відзначила у доповіді директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова, заклади загальної середньої освіти поступово готуються до завершення навчального року, а також до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

У четвертих класах державна підсумкова атестація проводиться з української мови і читання та математики у терміни, визначені закладом. У дев’ятих класах, як і минулого року, державна підсумкова атестація передбачена з трьох предметів: обов’язково з української мови та математики, а також ще з одного предмета, який обирає педагогічна рада школи.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів зараховуватиметься, як і торік, через результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: української мови і літератури, математики або історії України та одного з навчальних предметів за вибором випускника.

Державна підсумкова атестація розпочнеться 22 травня складанням ЗНО з математики, 24 травня – української мови і літератури, завершиться оцінюванням з хімії 16 червня.

Новацією 2017/18 навчального року є складання державної підсумкової атестації з української мови і літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання учнями закладів професійної (професійно-технічної) і студентів закладів вищої освіти, які здобувають професійну кваліфікацію і освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти.

Свято останнього дзвоника у загальноосвітніх навчальних закладах планується провести 26 травня.

Документи про повну загальну середню освіту будуть вручати випускникам 11-х класів після оголошення результатів основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання після 21 червня на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили дев’ятий клас, у терміни, визначені навчальними закладами, після завершення державної підсумкової атестації.

У 2017/18 навчальному році мають закінчити 11 (12) класи і отримати атестати про повну загальну середню освіту 7964 учні денних загальноосвітніх закладів області. Закінчують дев’яті класи і отримають свідоцтва про базову загальну середню освіту 13519 випускників області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: