circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі відвідують заходи у Палаці дитячої та юнацької творчості

12.06.2019, 09:29

text
Поділитися:

Понад 60 гуртків міського палацу дитячої та юнацької творчості протягом червня працюють у звичному режимі. Викладачі за планом продовжують займатися із вихованцями та поглиблювати їхні знання та вміння. Крім того, у червні займатися у гуртках до палацу приходять вихованці пришкільного табору, організованого при гімназії № 62.

Два рази на тиждень до Міського палацу дитячої та юнацької творчості приходять 120 вихованців пришкільного табору. Тут вони займаються у гуртках інформатики, англійської мови, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайну, фітнесу, природознавства та цирковій студії.

– Це різноманітні сучасні гуртки, які дітям дуже цікаво відвідувати. Сьогодні, крім того, що діти відвідали гуртки, вони ще взяли участь в екологічній грі «Подорож веселих туристів», яка сприятиме формуванню у кожної дитини дбайливого ставлення до оточуючого середовища та захисту живої природи, – розповіла заступник директора департаменту – начальник управління з питань розвитку освіти департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Наталія Вітковська.

Діти із задоволенням займаються у гуртках та беруть участь в різноманітних ігрових програмах. За словами директора Міського палацу дитячої та юнацької творчості Людмили Маринюк, вихованців пришкільних таборів палац приймає щороку.

– Діти до нас приходять із задоволенням, їм дуже подобається. І після літніх канікул багато хто з них приходить займатися в гуртках, стають нашими вихованцями. По закінченню табору ми проводимо анкетування дітей, запитуємо, що їм сподобалося, чим би вони хотіли займатися, і запрошуємо їх до нас, – відзначила Людмила Маринюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: