circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі вирішують екологічні проблеми у ході гри

06.12.2018, 16:08

text
Поділитися:

Вчитися граючи. У Запоріжжі школяр створив настільну екологічну гру “Переробка”. Тепер вчить грати у неї інших дітей. Презентував її й учням шкіл Заводського району. Ігрове поле, 4 різнокольорові фішки та кубик. Ось і все, що потрібно, аби зіграти у настільну гру “Переробка”. Її вигадав десятикласник Костянтин Маріч. Гра вчить правилам сортування побутових відходів. Кожна фішка відповідає одному з видів сміття. Наприклад, блакитний колір — це папір, зелений — скло, рожевий — метал, а жовтий – то пластик. Гравці ходять по клітинках свого кольору. Переможе той гравець, фішка якого першою прийде на клітинку зі сміттєпереробним заводом.

Свою гру Костянтин презентував у школі № 75, де зібралися учні з усього Заводського району. Вирішив ознайомитись із новинкою і Артем Дудка. Зізнається: його родина вже рік сортує сміття.

У “Переробку” можуть грати не тільки школярі чи дорослі. Вона також буде цікавою і вихованцям дитячих садочків. Гра передбачає від 2 до 4 гравців. Втілити у життя свою ідею Костянтин Маріч зміг завдяки перемозі у конкурсі соціальних проектів “Ми — це місто”. Тепер планує зіграти у неї з учнями усіх запорізьких шкіл.Навчальним закладам, де хлопець презентує гру, дарує декілька її примірників. Сподівається, що у такій ігровій формі юні запоріжці швидше усвідомлять – наскільки важливо сортувати сміття та поважати природу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: