circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі взяли участь у літературному лабіринті

20.04.2018, 20:37

text
Поділитися:

Літературний лабіринт. Конкурс із такою назвою відбувся у Палаці дитячої та юнацької творчості. Це фінал інтелектуального змагання. Старшокласники з 12 шкіл міста показували як добре вони знають творчість Джона Гріна. Для цього усі учасники прочитали роман письменника. А потім відповідали на питання організаторів конкурсу. Таку гру в Запоріжжі влаштовують вже не вперше. Вікторину організовують раз на рік.

Команди на сцені і готові давати свої відповіді. Тема гри — книга Джона Гріна “Провина зірок”. Саме цей твір відібрали для фіналу організатори літературної вікторини. Перед цим було ще два етапи.

Окрім звичайних питань за книгою, цього разу були і відео-питання за екранізацією твору. Організатори кажуть – старшокласники з усіх шкіл беруть активну участь в таких заходах. Проте, школярі зізнаються – беруть участь у таких заходах не для призів, а задля саморозвитку.

В літературній грі брали учать 12 команд зі шкіл міста. Діти обіцяють — наступного року будуть читати ще більше, щоб і надалі продовжувати грати.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: