circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі змагалися у міському конкурсі з фізики

18.04.2018, 21:11

text
Поділитися:

Юні Ейнштейни та Ньютони. Показати свої знання із фізики запорізькі школярі можуть на міському конкурсі. Це змагання творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту. Під час нього школярі створювали свої винаходи. Організатори кажуть – головною метою такого заходу є розвиток здібностей у підлітків. А також показати школярам, що фізика не лише складна, а й цікава наука.

Дмитро та Микита навчаються у 8 класі та захоплюються фізикою. Мріють стати винахідниками і вже роблять до цього перші кроки. На конкурсі продемонстрували свій винахід.

Прилад зроблений з транзисторів та резистора. Хлопці впоралися самотужки – розробили проект, знайшли деталі та паяли виріб. Коли його підносять до чогось – він знаходить приховані дроти, тоді загоряється червона лампочка. Організатори впевнені: всі винаходи, які представлені на конкурсі, не залишаться без уваги.

На конкурсі представлено ще багато цікавих робіт, але Дмитро та Микита впевнені, що незважаючи на результат, їхній прилад обов’язково стане популярним.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: