circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі змагалися у музично-теоретичному батлі

03.12.2018, 10:21

text
Поділитися:

Битва музикантів. У Палаці культури «Титан» відбувся перший музичний «Брейн батл». Участь у ньому взяли учні середніх класів місцевих шкіл мистецтв. Змагались у чотирьох турах. Відгадували ритми, мелодії, композиторів та складали з літер слова-назви музичних термінів.

Бути на сцені для них справа буденна, але сьогодні зібрались, аби довести, хто з них найрозумніший музикант. Боротьба між трьома командами «Мажори», «Скрипковий ключ» та «Трендмюзік” розпочалась із розминки. Самі ж учасники кажуть, що мають усе необхідне для перемоги.

Змагання розпочалися з ребусів та анограм. Чим далі, тим завдання ставали складнішими. Одне з них – на кмітливість та увагу. Команди мали порахувати кількість акордів на екрані.

Самі ж учасники діляться: до батлу готувались завчасно. Майже тиждень штудіювали музичну теорію та практику. Кажуть – хотіли показати на що здатні, щоправда під час складних завдань трохи розгубились.

У наступних турах діти з літер складали слова на швидкість. Втім найцікавішим для них стала чарівна скринька. У кожній були предмети, які мали підказати відповідь учасникам. Команда «Мажори» зі своїм завданням впоралась найшвидше.

За підсумками балів у музично-теоретичній грі перемогла команда “Скрипковий ключ”. Втім нагороди отримали всі учасники. Організатори ж сподіваються, що такий “Брейн батл” стане для міста традиційним.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: