circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярі зніматимуть ролики проти булінгу

24.10.2019, 08:55

text
Поділитися:

23 жовтня у міському Палаці дитячої та юнацької творчості пройшов тренінг для редколегій дитячих ЗМІ закладів загальної середньої освіти міста Запоріжжя «Сучасний медіа-простір цифрових технологій. Аудіо- та відеозапис». Метою зустрічі стало обговорення важливої теми – булінгу. Організатор – департамент освіти і науки Запорізької міської ради.

Учасники заходу почали зі спілкування з психологом про явище, прояви та методи протидії цькуванню.

– Це актуальна соціальна проблема на сьогодні. Кому, як не учнівській молоді, за принципом «рівний рівному» говорити про недопустимість таких ситуацій у школах, протистояти цьому явищу і демонструвати позитивний приклад поведінки, – розповіла завідувачка відділу психологічного супроводу науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Любов Кременецька.

Метою зустрічі став «запуск» нового медіа-челенджу в освітній системі міста – школярі працюватимуть над підготовкою відеороликів на тему «STOP булінг». Залучені до участі представники навчальних закладів кожного району міста.

– Сьогодні обговорюватимемо такі питання: як технічно створити соціальні ролики, як сформувати інформаційно-текстове наповнення і зробити відео цікавим для глядача, – зазначила методистка науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Ірина Олійник.

По завершенню знімального процесу й монтажу відеороботи будуть оприлюднені у соціальних мережах «Фейсбук» та «Інстаграм» на сторінці @mediaschool.zp.ua, де триватиме їх обговорення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: