circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярки виграли поїздку до Сан-Франциско

10.06.2019, 12:52

text
Поділитися:

Проєкт «Technovation Challenge Ukraine» організовано у 2017 році за підтримки Western NIS Enterprise Fund та Фонду підтримки реформ в Україні з метою залучення українських дівчат до міжнародного ІТ конкурсу.

Таким чином дівчатам з України віком 10-18 років надається сприяння для участі у найбільшому в світі конкурсі з ІТ-підприємництва – «Technovation». Проєкт також націлений на інформування та популяризацію залучення дівчат у ІТ галузь.

«Technovation» пропонує дівчатам у всьому світі можливість набути навичок, необхідних їм, щоб стати технологічними підприємцями і лідерами. Щороку дівчат запрошують визначити проблему в їх спільноті, а потім кинути виклик, щоб розв’язати цю проблему.

Дівчата працюють у команді над створенням мобільного застосування та бізнес-плану для запуску цього додатка за підтримки наставників і керуючись навчальною програмою проєкту.

Для участі у всесвітньому етапі, який відбудеться в Сан-Франциско, США, відбираються переможці-фіналісти з різних країн світу, які змагатимуться за грант для свого проєкту.

У коворкінгу ПеремогаSpace у м. Київ 21 команда дівчат віком 10-18 років з 21 міста України представили свої розробки на національному конкурсі Teсhnovation Challenge 2019 – міжнародної програми IT-освіти для дівчат-підлітків.

Судді, серед яких були представники Western NIS Enterprise Fund, Peace Corps Ukraine, компаній Apriorit та Miratech, YEP Incubator , обрали команду-переможницю PrOVE IT з м. Запоріжжя, яка поїде на світовий конкурс Technovation до Сан-Франциско у серпні цього року.

Учасниці команди – Варвара і Прасков’я Овчаренко (Запорізький багатопрофільний ліцей «Перспектива»), Єлизавета Еренбург (Запорізький навчально-виховний комплекс «Вибір») та Ольга Табунщик (Запорізька гімназія № 11) – розробили мобільний додаток «Meal for Will», завданням якого є поєднання ресторанів та супермаркетів з волонтерськими організаціями, які опікуються безпритульними, аби допомагати в боротьбі з бідністю і не викидати харчі.

Головний приз – поїздку до Сан-Франциско надав організатор Technovation в Україні – Western NIS Enterprise Fund.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: