circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі школярки розробили найкращий проект з Інтернету речей

21.12.2019, 10:27

text
Поділитися:

У Києві відбулися всеукраїнські змагання з моделювання «розумних» пристроїв «STEAM House». За повідомленням Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, фіналістками у номінації «IoT» – Інтернет речей» стали учениці Запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Січовий колегіум»: Таїсія Зінов’єва, Марія Кузнєцова, Єлизавета Козиряцька.

Вони розробили проєкт «Автономний мобільний міні агрокомплекс» під кураторством вчительки інформатики Ольги Аджимян. Команда Січового колегіуму посіла І місце у своїй номінації. Школярки працювали над проєктом протягом декількох тижнів.

Фіналісти та переможці змагань нагороджені цінними подарунками, серед яких – передплата на курс з математики та критичного мислення Gios на рік, 3D-принтери, різноманітні STEM-набори та конструктори для навчальної діяльності, планшети, інтерактивна дошка, ігрові аксесуари, знижка на придбання сучасних меблів.

«STEAM House» – це захід, покликаний сприяти розвитку технологічної компетентності, дослідницьких та творчих навичок учнів, навичок проєктної діяльності, розвитку інтелектуального потенціалу України.

Критерії оцінювання проєктів: актуальність, інноваційність і новизна ідеї, практичне значення, технічний рівень виконання, можливість реального втілення моделі у життя, відповідність номінації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: