circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі сміттєвози обладнують системами GPS

25.02.2019, 13:34

text
Поділитися:

Підприємство «Вельтум-Запоріжжя» випустило на лінію сміттєвоз, обладнаний сучасною відео- та GPS-технікою. Перший такий спецавтомобіль курсує в Вознесенівському районі Запоріжжя. З цим обладнанням на підприємстві можуть стежити за якістю роботи сміттєвоза та за його маршрутом. Таким чином тестують нову електронну відео-систему, яку в подальшому можуть ввести і для іншої спецтехніки.

Підприємство «Вельтум-Запоріжжя» тестує сучасну електронну систему відеомоніторингу на сміттєвозах. Для цього один з нових МАЗів обладнали двома відеокамерами: з боку водія та з боку збору сміття. Відеозаписи в режимі реального часу бачать диспетчери підприємства. Це дозволяє контролювати ситуацію на виїздах.

– З даною системою ми повністю контролюємо ситуацію. Ми можемо бачити – чи є на об’єкті проблема зі сміттям, чи ні. Якщо у дворах виникають аварійні ситуації – наприклад, перекопано – ми можемо бачити, чому сміттєвоз не може під’їхати. Крім цього, за допомогою системи ми контролюємо персонал, щоб вони виконували роботу в повному обсязі, – розповів головний інженер ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Руслан Гармаш.

Поки система відеомоніторингу працює в тестовому режимі на одному автомобілі. Після тестування фахівці «Вельтум-Запоріжжя» приймуть рішення, що робити з системою далі.

– Система показує себе добре, дозволяє контролювати збір ТПВ з контейнерів, контролювати якість всіх баків і ситуацію на дорогах, зокрема внутрішньодворових, полегшує роботу по маршруту та дозволяє нам використовувати всі людські ресурси з пересадкою на будь-який вид техніки, бо система дозволяє кожному водієві сісти на будь-який маршрут і якісно надати послугу, – розповіла начальник відділу логістики ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» Наталія Краско.

Також на техніці підприємства працюють ще дві електронних системи – GPS-моніторинг та зворотний зв’язок з водієм. GPS-система встановлена на всіх 40 автомобілях зі збору сміття. Система зворотного зв’язку працює на 6 нових сміттєвозах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: