circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі соцпрацівники готуються до роботи з дітьми влітку

14.03.2019, 12:31

text
Поділитися:

У Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей» для спеціалістів місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування.

Під час навчання соціальні працівники розглянули питання щодо направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях, де один із батьків працює у бюджетній сфері, до дитячих закладів оздоровлення і відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету. Крім цього, йшлося про особливості організації перевезень дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Учасники семінару також обговорили шляхи реалізації Плану заходів з організації оздоровлення та відпочинку дітей у Запорізькій області в 2019 році.

У ході практичного заняття фахівці опрацювали порядок направлення дітей до Міжнародного дитячого центру «Артек» та Українського дитячого центру «Молода гвардія», питання формування комплексної бази даних з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Після підбиття підсумків учасникам заходу були вручені відповідні сертифікати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: