circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі спортсмени розпочали підготовку до наступних Олімпійських ігор

15.12.2017, 09:37

text
Поділитися:

Пріоритети діяльності Управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації на 2018 рік обговорили учасники засідання колегії, яке відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

Як відзначила у своїй доповіді начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, на наступний рік у сфері спорту та молодіжної культури заплановано чимало заходів. Так, у сфері фізичної культури і спорту планується розроблення концепції підготовки спортсменів Запорізької області до ХХХІІ Олімпійських та ХVІ Паралімпійських ігор у Токіо з урахуванням визначених пріоритетних видів спорту для концентрації зусиль та здійснення ефективної підготовки. Ще один напрям – забезпечення якісної підготовки спортсменів дитячо-юнацької школи вищої спортивної майстерності, результатом чого має стати участь збірної Запорізької області у ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх.

У молодіжній сфері робота буде спрямована на забезпечення оптимальної скоординованої діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування та ефективної взаємодії з об’єднаними територіальними громадами в реалізації державної молодіжної політики. Її результат має бути виражений у розбудові молодіжної інфраструктури на територіях, створення молодіжних центрів, хабів, молодіжних платформ, зокрема в обласних територіальних громадах. Та ефективна робота неможлива без працівників відповідної кваліфікації, які працюють з молоддю. Тому заплановано проведення циклу базових тренінгів освітньої програми «Молодіжний працівник», у сфері національно-патріотичного виховання – тренінги «З Україною в серці».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: