+3°

+3°

Запорізькі спортсмени здобули медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

01.11.2019, 18:12

У Бухаресті фінішував чемпіонат Європи з важкої атлетики серед спортсменів до двадцяти трьох років. Цілу колекцію медалей здобули тут запорізькі спортсмени. Їхні досягнення стали  солідним внеском до загальнокомандної перемоги збірної України. Після повернення наші спортсмени поділилися подробицями своїх виступів.

Урожайним для запоріжців став чемпіонат Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років. У Бухаресті в складі національної збірної виступало 5 представників нашого міста. Четверо з них привезли медалі і допомогли Україні посісти перше загальнокомандне місце.

Єдиною дівчиною, яка розбавляла квартет запоріжців, стала Анастасія Маневська. Для неї це був дебют на континентальній першості. Право на такий відповідальний старт Анастасія виборола виграшем Кубка України, золотої медалі на молодіжному чемпіонаті України і “сріблом” на дорослому. Анастасія Маневська у сумі двоборства була другою із результатом 189 кілограмів. А у вправі поштовх та ривок здобула “бронзу”.

На відміну від Анастасії Маневської, Кирило Пирогов не новачок на таких змаганнях. Важкоатлет на цьому чемпіонаті Європи став срібним призером у ваговій категорії 102 кілограми  за сумою двоборства 358 кілограмів. У стислі терміни Кирилові Пирогову треба відновитися і починати підготовку до ліцензійних змагань, які в свою чергу можуть гарантувати йому путівку на Олімпіаду в Токіо – першу за 19 років для Запоріжжя у важкій атлетиці.

Окрім цього, чемпіоном на першості Європи у ваговій категорії до 55-ти кілограмів став наш земляк Дмитро Вороновський з результатом у сумі двоборства 245 кілограмів. Ще один запоріжець Олег Ганзенко став бронзовим призером чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20-ти років. Спортсмен у ваговій категорії “+109” кілограмів у сумі двоборства підняв штангу вагою 390 кілограмів.