circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі студенти отримуватимуть соціальні стипендії

01.02.2019, 09:06

text
Поділитися:

Урядом прийнято постанову, якою розширено категорії отримувачів соціальних стипендій.

Як пояснили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, надано право на отримання соціальних стипендій усім учасникам бойових дій, у тому числі особам, визнаним постраждалими учасниками Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та їхнім дітям, які є студентами вищих закладів освіти.

Також скасовано вікове обмеження (23 роки) учасникам бойових дій при наданні соціальної стипендії.

Встановлено строки надання підтверджуючих документів на продовження виплати соціальних стипендій студентам із числа дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю І–ІІІ групи, студентів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Затверджено право на виплату соціальної стипендії за минулий період, якщо несвоєчасне включення студента (курсанта) до списків студентів (курсантів), яким призначено соціальну стипендію, відбулося не з його вини.

У Запорізькій області, за інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, за станом на 01.01.2019 соціальні стипендії отримують 1114 студентів (курсантів). Сума коштів, спрямованих на виплату цих стипендій у січні 2019 року, склала близько 2 млн. гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: