circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі студенти розповіли, як поєднують навчання та особистісний розвиток

11.10.2018, 22:03

text
Поділитися:

Навчаються, а разом із цим працюють та ведуть активну громадську діяльність. У запорізьких студентів нині є великий простір для розвитку. У вишах їх до цього заохочують, проте зазначають, що є умова — позанавчальна діяльність не повинна негативно впливати на процес засвоєння матеріалу та оцінки у заліковках.

Вони не пішли на лекцію, проте і не “сачкують”. В одному з кабінетів вишу відбувається засідання факультетської студради. Обговорюють важливі для студентів питання.

Запорізькі студенти вміють не тільки навчатися, а й жартувати. Раніше грали в КВК, тепер формують команди для власної Ліги сміху. Відбір заплановано на 24-те жовтня, але студенти та тренери вже напоготові.

А це студентське ТБ. Журналісти “Акцентів” потрапили на знімальний майданчик якраз під час запису нової програми. В понеділок вона вийде в ефір університетського локального телеканалу, де працюють лише студенти. Є в університеті й своє власне інтернет-радіо, в ефірі якого обговорюються актуальні теми та лунає популярна музика.

Тож, зазначають у виші, можливостей та напрямків розвитку вистачає, було б бажання. З досвіду знають: випускники університету, які були активними під час студентства, легше та швидше адаптуються до “дорослого життя”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: