circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі студенти-аграрії долучаться до міжнародної освітньої програми

11.02.2021, 08:54

text
Поділитися:

Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» підтримав реалізацію оновленої освітньої програми «Агрокебети» протягом наступних 15 місяців на базі двох університетів – Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та Луганського національного аграрного університету.

Агрокебети – це удосконалена магістерська програма, створена у співпраці провідних аграрних компаній і навчальних закладів України. Її завдання – «перезавантажити» аграрну освіту, наблизити її до рівня університетів високорозвинутих країн та забезпечити українські аграрні компанії висококваліфікованими працівниками, а випускників – високооплачуваним робочим місцем.

Особливістю програми є супровід кожного студента ментором-представником компаній-учасників проєкту.

В рамках проєкту для юних аграріїв проводитимуть численні онлайн-лекції з різних дисциплін і гостьові лекції від провідних українських та іноземних спікерів. Відбудеться значне оновлення навчальної програми за рахунок впровадження новітніх технологій та внесення сучасної інформації в методологічні матеріали.

Додатково перевагою навчальної програми є активна виробнича практика студентів. Заплановано проведення регулярних виїздів на агропідприємства. Крім того, відбуватиметься постійне спілкування студентів та викладачів з представниками агробізнесу, що дозволить налагодити партнерства між освітніми інституціями та комерційними підприємствами.

Реалізація програми стане потужним імпульсом для розвитку аграрного сектору в економіці регіону. Головне завдання – підготовка агро менеджерів, професіоналів, які закладуть фундамент для стійкого економічного зростання в майбутньому. В умовах земельної реформи, яка набирає обертів, потреба в кваліфікованих молодих працівниках є актуальною як ніколи, – прокоментував початок реалізації проєкту в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Андрій Поляков.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: