circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі студенти зібралися на ювілейний «ZobiFest»

09.09.2019, 10:58

text
Поділитися:

Сотні студентів, не лише з Запоріжжя, а і з інших міст України, зібралися на кілька днів на території дитячого оздоровчого центру «Супутник». Це представники соціально активної молоді, яка робить свій внесок у розвиток нашого міста, своїх рідних міст. Кожен з них зробив свою добру справу, або кілька таких справ. Це дозволило їм подати заявку та взяти участь у заході. Міський голова Володимир Буряк, який відвідав різні локації фестивалю, привітав молодь з відкриттям ZobiFest-2019.

З 6 по 8 вересня у Запоріжжі відбувся 5-й студентський фестиваль ZobiFest-2019. За ці роки фестиваль отримав всеукраїнський статус, набув популярності серед запорізької молоді. Його учасниками стали гості і студенти з інших країн – Польщі, Угорщини.

Вперше фестиваль відбувся у 2015 році. Серед тих хто підтримував його проведення з самого початку був і Володимир Буряк. Протягом всіх цих років кількість учасників фестивалю постійно зростає. Цього року сюди приїхали 450 студентів.

– Головне фестиваль є. Цього разу проходить вже вп’яте. Коли був на першому він не був масштабним, були представники лише з Запоріжжя. Тепер є гості з інших міст та країн. Кожен з них зробив свою добру справу на користь свого міста. І це добре. Бажаю цим молодим людям досягти тих цілей, які вони перед собою поставили, – зазначив Володимир Буряк.

Для гостей фестивалю було організовано різноманітну розважальну програму. Урочисте відкриття відбулося 6 вересня. Було підготовлено понад 30 різноманітних локацій. Учасники заходу мали можливість пограти у футбол, волейбол, стрітбол, відвідати дискотеки, басейн, послухати бардівські пісні, взяти участь у змаганнях музичного «Що?Де?Коли?».

Голова міської молодіжної ради Сергій Ільченко відзначив всебічну підтримку фестивалю з боку міської влади, міського голови Володимира Буряка. Також генеральним партнером фестивалю всі ці роки є комбінат «Запоріжсталь».

– Результат цієї роботи є. За п’ять років понад чотири тисячі добрих справ. За цей період – більше двох з половиною тисяч учасників, – підкреслив Сергій Ільченко.

За словами засновниці фестивалю Анни Югріної, учасники цьогорічного заходу зробили багато добрих справ. Вони допомагали пенсіонерам, брали участь у суботниках, здавали кров, допомагали притулкам для бездомних тварин і так далі. Зараз організатори вже думають про новий формат фестивалю. Зміни планується внести вже наступного року. Міський голова Володимир Буряк відзначив особливе значення подібних заходів для нашого міста, молоді.

– Такі фестивалі дійсно потрібні. Це як апогей тієї роботи, яку зробили ці молоді люди. Є якісь радісні хвилини, якими приємно поділитися на цьому фестивалі. Планується змінити формат фестивалю, розвивати його. Можливо він значно зміниться, але він буде. Для цього є всі передумови, – сказав Володимир Буряк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: