circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі студенти зійшлися у інтелектуальній битві

07.11.2019, 18:46

text
Поділитися:

Журналісти “Акцентів” вже побували на двох етапах проекту “Битва університетів”. За правилами конкурсу кожне змагання відбувається у різних навчальних закладах.

Прихід осені для запорізьких студентів вже традиційно символізується “Битвою університетів”. Цьогоріч перший етап проекту стартував у Класичному приватному університеті. Там зібрались студенти, аби позмагатись в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?”. Заступниця голови студради КПУ Євгенія Попко впевнена, «Битва університетів» згуртовує учасників, люди спілкуються, знайомляться, і попри конкуренцію, знаходять нових друзів.

Головний спеціаліст управління по роботі з сім’єю та молоддю ЗМР Євген Лєміш додає, важливо, аби молодь більше спілкувалася між собою, правильно проводила дозвілля, а задача влади – зацікавити її у розвитку міста та студентського руху.

Розбившись на команди по п’ятеро та отримавши картки для відповідей, студенти розпочинають гру. Аби відповісти на запитання, які стосуються цікавих фактів чи логіки, мають одну хвилину. Битва ерудитів тривала протягом години. Звання найрозумніших виборола команда “Баклажани хаосу і порядку” із Запорізького національного університету. Студенти зазначають, перемога далась нелегко. Учасник команди “Баклажани хаосу і порядку” (ЗНУ) Ільяс Альнаджар зізнається, найскладнішим видався другий етап – питання на ньому виявилися набагато більш складними, ніж на першому, тож довелося докласти чималих зусиль.

Другий етап “Битви університетів” приймав Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій. Студенти демонстрували свої знання та кмітливість у грі “Хто зверху”. Правила легкі — один із представників команди повинен вгадати, що зображено у нього за спиною. У розважальному поєдинку перемогу здобули представники команди ЗІЕІТу. Втім гравці переконані, головне в конкурсі не перемога, а можливість проявити себе. Студентка ЗНУ Мзія Харчілава запевняє, прийшла не заради перемоги, а просто відпочити, дізнатися багато нового для себе, круто провести час та ще раз поспілкуватися з різними університетами Запоріжжя. Студент КПУ Сергій Тітовський додає, найважливіше – емоції від участі, адже подібний захід відбувається лише раз на рік.

Наразі студенти готуються до третього поєдинку “Битви університетів”. На них очікує гра у КВК-а. Тож, крім інтелектуальних здібностей, учасники змагання зможуть продемонструвати почуття гумору, спортивні та творчі навички.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: