+3°

+3°

Запорізькі та турецькі футболісти провели товариську зустріч

24.09.2018, 17:33

На стадіоні “Славутич-Арена” відбулась товариська зустріч ветеранів футболу Запоріжжя та гостей із Туреччини. Цей дружній поєдинок у нашому місті проводиться кілька років поспіль. Метою таких матчів є підтримка міжнародних спортивних відносин та насолода улюбленою грою.

Два тайми по 35 хвилин. Стільки часу було у ветеранів Запоріжжя та Туреччини для насолоди футболом, згадуванню його тонкощів та власних умінь. Втім один із наших гравців Едуард Багіров перед матчем зазначив — багаторічні напрацювання не забуваються, хоча б скільки не тривала подальша пауза.

Протягом всього матчу домінували запоріжці. Вони показали неймовірну командну чутливість і взаєморозуміння. Це проявлялося під час упевнених та грамотних розпасовок, у результаті яких створювались майже стовідсоткові нагоди для голів. 4:0 — результат першого тайму.

Після перерви змін на полі не сталося. Гості розуміли, що відігратися — з серії фантастики. Тож продовжували бігати для задоволення. Знаходили час і для гумору. Були спроби пробити через себе. В підсумку позитивний та ненав’язливий підхід призвів до двох забитих м’ячів. Запоріжці ж додали до свого архіву ще три. Тож кінцевий рахунок — 7:2 – на користь господарів. Традиція зберігатиметься й надалі. Можливо, що в майбутньому саме запоріжці виступлять у якості гостей.