circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі табори приймають останню зміну відпочивальників

02.08.2018, 10:45

text
Поділитися:

З настанням останнього літнього місяця до фінішної прямої наближається літня оздоровча кампанія. У таборах та здравницях області розпочинається остання, четверта зміна. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Наразі в області функціонує 32 позаміських дитячих заклади оздоровлення та відпочинку. Діти пільгових категорій оздоровлюються у міжнародних державних дитячих центрах «Молода гвардія» у м. Одеса та в київському таборі «Артек» за рахунок коштів державного бюджету. У цих закладах уже охоплено послугами оздоровлення 534 дитини із Запорізької області за кошти державного бюджету. Важливо відзначити, що цього року вперше оплата проїзду дітей до цих закладів здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.

Загалом за три літні зміни в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Запорізької області вже оздоровлено 1961 дитину пільгових категорій, у тому числі дітей вимушених переселенців та дітей, чиї батьки загинули або служать у зоні проведення АТО, за кошти обласного бюджету.

Додатково у серпні за кошти обласного бюджету Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації буде закуплено 724 путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Запорізької області для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: