circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі тепломережі на 90% готові до зими

29.08.2018, 10:01

text
Поділитися:

Готовність міських структур до початку опалювального сезону обговорювали в Запоріжжі. У роботі «круглого столу» взяли участь представники концерну «Міські теплові мережі», депутатського корпусу, управління соціального захисту населення, ПАО «Запоріжгаз», повідомляє прес-служба мерії.

Як розповів генеральний директор Концерну «Міські теплові мережі» Олександр Грек, підготовка житлового фонду Запоріжжя до опалювального сезону ведеться за графіком.

– Підготовлено мережі на 90%. Пройшли гідравлічні випробування. До 1 вересня ми зможемо заповнити 90% магістральних мереж теплоносієм, поставити під тиск. З 1 по 25 вересня ми з керуючими компаніями будемо складати паспорти будинків і акти готовності будинків до опалювального сезону. Нововведення цього сезону – акт готовності буде підписаний тільки тоді, коли система будинку буде повністю заповнена водою. Все йде за чітким графіком. 90% всіх заходів згідно з планом вже виконані, ще 10% повинні бути виконані до 25 вересня, – зазначив Олександр Грек.

За словами Олександра Грека, в цьому році за інвестиційною програмою концерну було встановлено 3 центральних теплових пункти. Позитивний ефект від їх роботи зможуть відчути 7 тис. жителів міста. Запоріжці отримають можливість регулювання подачі тепла через центральний тепловий пункт.

– До кінця року ще 7 маленьких ЦТП для 3 тис. осіб ми встановимо в рамках нашої інвестиційної програми. ЦТП дозволяють запобігти так званому «ефекту перетопу». Всі ЦТП обійдуться близько 5 млн грн і ще 5 млн грн буде витрачено на трубопроводи, які входять до будинку, – розповів Олександр Грек.

За словами Олександра Грека, одним з кращих показників в Україні є установка лічильників тепла в Запоріжжі, які покривають 97% опалювальної площі.

– В середньому по місту економія по лічильнику становить 15-20%. В цьому році, згідно зі змінами в законодавстві, за обслуговування, повірку, заміну лічильників платитимуть мешканці, – розповів Олександр Грек.

Негативним фактором залишається рівень платежів запорожців, який сьогодні становить близько 70%. Борг населення перед концерном «Міські теплові мережі» складає 540 млн грн. Робота зі споживачами щодо погашення боргів та субсидії – можливість звести до мінімуму наслідки цього фактора, кажуть тепловики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: