circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі тепловики підвели підсумки підключення опалення

09.11.2017, 12:05

text
Поділитися:

24 жовтня у Запоріжжі стартував опалювальний сезон. Сьогодні вже можна підвести певні підсумки. У департаменті з управління житлово-комунальним господарством міської ради, концерні «Міські теплові мережі» заявляють, що проблемні ситуації виникали, але результати в цілому кращі, ніж в минулому році. Хоча багато городян з цим цілком обґрунтовано можуть не погодитися, повідомляє прес-служба мерії.

Керівники профільного департаменту, комунальних підприємств вже можуть зробити певні висновки за підсумками старту опалювального сезону. Про деякі з них розповів генеральний директор концерну «Міські теплові мережі» Олександр Грек.

Після завершення минулого опалювального сезону у Запоріжжі вперше за багато років не зливали воду з внутрішньобудинкових мереж опалення. Таке завдання перед профільними службами поставив міський голова Володимир Буряк. На думку міського голови, це повинно було сприяти збереженню мереж, швидшому пуску тепла, хоча і вимагало від концерну «Міські теплові мережі» додаткових витрат.

Виняток склали лише будинки, де це довелося зробити з технологічних причин, при проведенні поточних або капітальних ремонтів мереж, при заміні радіаторів опалення в квартирах самими мешканцями і так далі.

За словами Олександра Грека, це дало свої позитивні результати. Пуск тепла в будинках, де теплоносій не зливався, пройшов досить оперативно і з мінімальною кількістю проблем. Набагато більше проблемних ситуацій було в тих багатоповерхівках, де воду з внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення, в силу різних причин, довелося злити.

– Вважаю, що було прийнято абсолютно правильне рішення. Продовжимо цю практику і після завершення нового опалювального сезону. Також плануємо розглянути варіанти завчасного заповнення теплоносієм мереж будинків з так званою двохтрубною системою, яких багато в Олександрівському та Вознесенівському районах міста, – сказав Олександр Грек.

Рішення не зливати воду з мереж також допомогло знизити кількість стояків на внутрішньобудинкових мережах опалення, до яких потрапило повітря. Ця проблема існувала і в поточному році, але їх було значно менше. На сьогодні більша їх частина вже запущена в роботу.

– До 1 листопада цією проблемою займалися концерн «Міські теплові мережі» та аварійна служба. З 1 листопада до вирішення питання підключилися керуючі компанії. Робота пішла набагато легше, – зазначив Олександр Грек.

Фахівці відзначають, що в минулі роки запуск всіх проблемних стояків опалення в будинках зайняв не менше місяця. Цього разу з роботою вдалося впоратися набагато швидше, залишаються тільки поодинокі випадки, які періодично виникають, але на них оперативно реагують після звернень городян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: