circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі центри первинної медико-санітарної допомоги отримують нове обладнання

26.10.2017, 13:51

text
Поділитися:

У рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в Запорізькій області» Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації закуплено медичне обладнання та меблі на суму понад 41,6 млн. грн. для всіх центрів первинної медико-санітарної допомоги Запорізької області.

У заклади первинної медико-санітарної допомоги області вже почалося постачання медичного обладнання, зокрема це сфігмоманометри з набором манжетів, стетоскопи, медичні манжети на стегно, ото-/офтальмоскопи (набір), ваги електронні медичні, ростоміри, медичні вимірювальні стрічки, системи контролю рівня глюкози в крові (глюкометр), електрокардіографи, пульсоксиметри та медичні меблі.

Закуплене медичне обладнання задовольняє 100% потреби закладів охорони здоров’я первинної ланки, що дозволить ефективно та якісно забезпечити профілактичну та діагностичну роботу, а також діагностичне спостереження за хворими на хвороби системи кровообігу.

Спільний зі Світовим банком інвестиційний проект МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» спрямований на підтримку реформування системи охорони здоров’я та націлений на досягнення трьох основних завдань: боротьбу з неінфекційними захворюваннями з акцентом на профілактику; поліпшення якості та ефективності медичної допомоги; оптимізацію та реструктуризацію лікарень і амбулаторних послуг вторинного рівня.

Проект реалізується у восьми областях України: Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській, Рівненській та Львівській.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: