circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі учасники АТО отримали нові професії

26.09.2018, 11:41

text
Поділитися:

25 вересня відбулось урочисте вручення дипломів першим 20 учасникам АТО, які пройшли навчання в рамках проекту «Створення умов для професійної перекваліфікації учасників АТО в м. Запоріжжі».

Проект «Створення умов для професійної перекваліфікації учасників АТО в місті Запоріжжя» створений за ініціативи ГО «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя» при підтримці міської влади та проекту «Партнерство для розвитку міст» («ПРОМІС», Канада). Мета – сприяння інтеграції учасників АТО до суспільного життя, їх працевлаштування, поліпшення взаємодії і координації місцевих органів влади та членів громад, неурядових організацій, малих та середніх підприємств з цих питань, створення єдиної концепції, що стане допоміжним інструментом у цьому напрямку як у м. Запоріжжі, так і інших містах.

Як зазначив директор департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради Володимир Жуков, проект професійної перепідготовки ветеранів АТО став переможцем конкурсу Фонду сприяння розвитку малих і середніх підприємств від проекту «Партнерства для розвитку міст» (ПРОМІС).

– На сьогодні соціальна ініціатива вдало реалізована та має конкретні результати. 20 слухачів з числа учасників АТО пройшли перепідготовку та отримали свідоцтва. Сподіваюсь, що знання, які вони отримали під час навчання, стануть в нагоді у їх подальший професійній діяльності, – зазначив Володимир Жуков.

Проект передбачає два етапи. Тривалість кожного етапу – 3 місяці, протягом яких 40 осіб – колишніх учасників АТО (по 20 на кожному етапі) – проходять навчання та отримують кваліфікацію газоелектрозварювальників. Навчання проходить на базі ДП «Запорізький навчально-курсовий комбінат». Перші слухачі вже завершили курс та отримали свідоцтва. Набрані вже наступні 20 учасників. Навчання другої групи закінчиться в середині грудня поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: