circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі учасники АТО та ООС проходять соціально-психологічну реабілітацію

11.07.2019, 12:34

text
Поділитися:

Спеціалісти управлінь соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення обговорили актуальні питання виконання бюджетних програм соціального захисту населення за І півріччя 2019 року.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірина Разуваєва поінформувала про стан реалізації в поточному році в області програм соціального спрямування.

У процесі виконання бюджетної програми «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» у 2019 році в Запорізькій області за напрямом забезпечення санаторно-курортним лікуванням виділено бюджетні асигнування в обсязі 1 507,113 тис. грн, що дозволить оздоровити 174 особи.

За напрямом психологічної реабілітації передбачено 814,5 тис. грн, що дозволить охопити послугами 74 особи.

Для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації виділено 1 млн 61 тис. грн., за рахунок яких планується надати послуги 147 учасникам антитерористичної операції.

У рамках реалізації бюджетних програм із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації Запорізькій області виділено бюджетні асигнування в обсязі 33,6 млн грн.

Ірина Разуваєва акцентувала увагу учасників наради на конкретних змінах, внесених до порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення і виплаті грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації.

За напрямом «Санаторно-курортне оздоровлення осіб з інвалідністю» області виділено бюджетні асигнування в обсязі 5,4 млн грн. З них 3,5 млн грн – на оздоровлення осіб з інвалідністю загального захворювання (з дитинства) та супроводжуючих. Загалом 482 особи.

На оздоровлення осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворювання хребта та спинного мозку бюджетні асигнування становлять 1,9 млн грн, що розраховано на відповідні послуги 86 особам.

За підсумками наради прийнято рішення про посилення роботи з реалізації бюджетної програми «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях», бюджетної програми «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю», а також забезпечення постійного контролю за цільовим використанням спрямованих на це коштів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: