circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі вчителі стали переможцями всеукраїнського конкурсу

28.05.2020, 08:53

text
Поділитися:

Вже 15 років поспіль для педагогів закладів позашкільної освіти проводиться Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості». Конкурс проводиться з метою підтримки творчої педагогічної діяльності працівників позашкільних навчальних закладів, популяризації педагогічних здобутків, підвищення майстерності педагогів та їх ролі у виконанні основних завдань, покладених на позашкільні навчальні заклади.

У цьому році конкурс проходить у номінації «Керівник гуртка-2020» за такими напрямами позашкільної освіти: «Керівник гуртків військово-патріотичного напряму позашкільної освіти»; «Керівник гуртків та секцій дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти» (наукові відділення «Фізика і астрономія», «Математика», «Технічні науки»); «Керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти» (лісівничий профіль); «Керівник гуртків науково-технічного напряму позашкільної освіти» (інформаційно-технічний та виробничо-технічний профілі); «Керівник гуртків художньо-естетичного напряму позашкільної освіти» (вокальний профіль).

Всеукраїнський конкурс проводиться у три етапи: районний, обласний та всеукраїнський. Наразі завершився ІІ обласний етап. Міністерство освіти і науки України оприлюднило наказ із результатами зазначеного етапу конкурсу.

У Департаменті освіти і науки облдержадміністрації повідомляють, що серед 31 переможця обласного етапу є два педагоги із Запорізької області. Це педагог Комунарського районного центру молоді та школярів у м. Запоріжжі Валерія Гусарова, яка посіла І місце; та викладач Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту Наталія Ясінська, у якої ІІІ місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: