circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі ветерани АТО взяли участь у Всеукраїнському форумі

29.10.2018, 13:47

text
Поділитися:

Минулими вихідними у м. Яремче Івано-Франківської області відбувся Всеукраїнський форум ветеранів АТО «Проекти та ініціативи». Презентувати успішні проекти щодо соціального та правового забезпечення наших захисників прибули представники громадських і волонтерських організацій із 21 регіону. За підтримки голови облдержадміністрації Костянтина Бриля до зібрання долучилася делегація Запорізької області у складі голови обласної консультативної ради учасників АТО Андрія Хімічева, членів ради Тимура Книша, Володимира Мінка та Дмитра Зубовича.

Збори відкрив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук, який зачитав привітання від Президента України Петра Порошенка. Загиблих побратимів вшанували хвилиною мовчання.

Лідер АТОвців Івано-Франківщини Василь Андріїв повідомив, що вже два роки у регіоні реалізується проект «Соціум», у рамках якого 160 українських воїнів отримали безкоштовне житло. Ветерани Прикарпаття також створили об’єднання «Зелена варта», патрулюють ліси, допомагають правоохоронцям затримувати «чорних» лісорубів.

Андрій Хімічев розповів про проведення в Запоріжжі єдиного в Україні благодійного телемарафону, який за останні роки зібрав майже 3 млн. грн. для наших воїнів та родин полеглих героїв. Окрему увагу ветеран приділив найбільшому в Україні центру відпочинку для військовослужбовців «Солдатський привал», що працює за активної підтримки облдержадміністрації, ПАТ «Укрзалізниця» та волонтерської спільноти.

Учасники форуму підписали меморандум про співпрацю, домовилися інтенсивніше контактувати, переймати досвід одне в одного та спільно відстоювати соціальні права та інтереси бійців, які повернулися з фронту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: