circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі відділення поліції очолюють нові керівники

18.03.2020, 09:39

text
Поділитися:

Заступники начальника ГУНП в Запорізькій області представили тимчасово виконуючих обов’язки керівників Михайлівського та Вільнянського відділень поліції.

17 березня заступник начальника ГУНП – начальник кримінальної поліції Руслан Невожай представив очільника Вільнянського відділення поліції. Ним став майор поліції Андрій Целіков, який до цього працював на посаді начальника сектору кримінальної поліції цього ж відділення поліції.

Заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Сергій Терещенко представив тимчасово виконуючого обов’язки Михайлівського відділення поліції. Ним став підполковник поліції Євгеній Заіка, який до цього працював на посаді заступника начальника – начальника сектору кримінальної поліції Василівського відділу поліції.

Керівники побажали успіхів у забезпеченні належного рівня правопорядку на території обслуговування, акцентували увагу присутніх, що довіра населення є визначальною в діяльності поліції. А рівень довіри залежить від належної організація роботи підрозділу та якості реагування на заяви і повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події.

Крім того, визначили пріоритетні напрямки роботи, серед яких розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, боротьба з наркозлочинністю, протидія незаконному обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин, а також проведення профілактичних заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: