+3°

+3°

Запорізькі військові зіграли у товариському матчі із професійними футболістами

11.10.2019, 13:57

Замість форми та зброї у них футбольне поле та м’яч. Напередодні Дня захисника України на одному полі у товариському матчі зійшлися запорізькі артилеристи та спортсмени клубу “Металург”. Кажуть, зустрілися не заради очок на табло, а щоб добре провести час та відволіктися від буденності. До того ж, для деяких військових це може бути певною реабілітацією.

Вони з легкістю за лічені хвилини можуть зібрати та розібрати автомат, знаються на тактичній розвідці та влучно стріляють у ціль. Але сьогодні замість звичної військової форми на них — футбольна. Гратимуть бійці 55-ї артбригади проти професіоналів клубу “Металург”. Спорстмени кажуть, спеціально до матчу не готувались, але переконані – на футбольному полі буде гаряче.

Після першого тайму, який закінчився з рахунком 2:0, військові зізнаються – протистояти професійним спортсменам важко. Все ж таки досвід відіграє значну роль. Організатори ж матчу кажуть: така гра – не тільки спортивна, а ще й психологічна реабілітація для військових.

Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь “Металурга”. Самі ж футболісти кажуть, ця перемога далась їм важко, адже наші військові сильні та витривалі.