circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі випускники склали ЗНО з англійської та біології

06.06.2018, 11:41

text
Поділитися:

Запорізькі абітурієнти склали зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови та біології. Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, тестування з англійської мови відбулося у 17 пунктах області: найбільше з них – 10 – розташовані у м. Запоріжжі, а також у м. Бердянськ, Енергодар, Мелітополь, Василівка, Пологи.

Для проходження ЗНО з англійської мови зареєструвалися 3976 осіб, що на 450 більше, ніж минулого року. Із загального числа 239 не з’явилися, явка склала 93,99%.

Лише один учасник тестування був недопущений через відсутність необхідних документів. Жодних порушень та апеляцій під час тестування не зафіксовано.

Тестування з біології відбувалося в 14 пунктах по області, шість з яких розташовані у м. Запоріжжі.

Серед 3919 зареєстрованих 292 не взяли участь у тестуванні. Явка склала 92,55%. Одна особа не була допущена до тестування з причини запізнення, друга – не мала із собою всіх необхідних документів.

Ніяких порушень під час тестування не було зафіксовано. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови та біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня. Нагадаємо, цього тижня відбудеться ЗНО з історії України (6 червня) та географії (8 червня).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: