circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі виші мають до кінця року оприлюднити правила вступу

13.12.2017, 14:53

text
Поділитися:

Заклади вищої та професійної освіти повинні розробити Правила прийому на 2018 рік, внести їх до ЄДЕБО, а також оприлюднити на своїх веб-ресурсах до 31 грудня цього року. У зв’язку з цим у Запоріжжі відбулася регіональна нарада-семінар: окремо для закладів, які здійснюють прийом на молодшого спеціаліста – на базі економіко-правничого коледжу ЗНУ, та окремо для вишів, де готують бакалаврів, магістрів та докторів філософії – на базі Запорізького національного технічного університету. Заходи провели посадовці Міністерства освіти і науки України для представників вишів Запорізької, Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Міносвіти розроблено та офіційно зареєстровано в Мін’юсті Умови прийому на 2018 рік, на основі яких заклади освіти мають створити власні правила прийому, до кінця року внести їх до єдиної державної електронної бази у сфері освіти та оприлюднити на своїх веб-сторінках.

У тому числі, в ЄДЕБО мають бути розміщені конкурсні пропозиції, параметри вимог до вступників на ті чи інші освітні програми. Основні конкурсні пропозиції, тобто ті, де може бути бюджетний набір, потрібно внести до 31 грудня. Вони будуть враховані під час формування державного замовлення. Небюджетні конкурсні пропозиції можна вносити до 1 травня 2018-го.

Слухачів також ознайомили з технічними параметрами, введеними з 2018 року для користувачів ЄДЕБО (закладів освіти), які стосуються авторизації, входу до системи, електронного цифрового підпису користувача навчального закладу тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: