circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі військові-резервісти відправились на навчання до Харкова

24.01.2018, 19:53

text
Поділитися:

Навчання для військових. Запорізькі резервісти відправились у дев’яносто другу на підвищення кваліфікації. Там вони пробудуть місяць. А після повернення першими підуть на фронт, якщо у цьому виникне необхідність.

Сьогодні 150 резервістів відправляться до Харкова, де будуть вивчати теорію та практику військової справи. А ще тренуватись на полігонах зі справжньою зброєю.

Владиславу Алєньєву — двадцять три. Раніше він служив у залізничних військах. Зараз хлопець у першій бригаді резервістів, їде на навчальні збори. Вдома його чекає родина — мама, дружина та маленька донечка. На навчання Владислав покладає чималі сподівання. Сподівається освоїти нову професію та отримати нові знання, які можливо знадобляться йому у майбутньому життя

За всіма резервістами на час служби зберігається їхнє робоче місце. Після повернення їм виплачують грошову компенсацію. Збори резервістів військові проводять щомісяця. За рік на перепідготовку вирушають чотири тисячі осіб.

Навчатимуться резервісти у дев’яносто другій бригаді. Наступного місяця на заняття з військовими поїдуть ще сто п’ятдесят запоржіців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: