circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі водолази відпрацювали порятунок відпочивальників

05.06.2019, 13:49

text
Поділитися:

Для більшості людей слово «літо» пов’язане з плаванням, купанням, нирянням та іншими розвагами на воді. Вода є невід’ємною частиною життя на Землі. Але, на жаль, ця стихія несе в собі велику небезпеку. Так, мабуть, ніхто не зможе заперечити, що вигляд бурхливого моря, спокійної річки або мальовничого озера захоплює, надихає і манить, а рятувальників бентежить і непокоїть. Бо саме ця не оповита стихія щороку поглинає людські життя.

Так, тільки з початку поточного року на водоймах загинуло 7 осіб, з них – 2 дітей. Завдяки оперативним діям підрозділів ДСНС, інших служб та населення з початку 2019 року вдалося врятувати життя 29 людям, з них – 6 дітям.

Запобігання загибелі людей на водних об’єктах – один із пріоритетних напрямків роботи фахівців Головного управління ДСНС України у Запорізькій області. Рятувальники проводять безліч профілактичних заходів з населенням, щоб не допустити трагедій на воді. Тому, 05 червня фахівці ДСНС спільно із представниками засобів масової інформації долучилися до показових тренувань Запорізької міської рятувально-водолазної служби.

Рятувально-водолазна служба оснащена сучасним водолазним та рятувальним спорядженням, плавзасобами і атестована для проведення рятувальних робіт на воді.
Журналістам та відпочивальникам продемонстрували рятувальну спецтехніку, водолазне спорядження, показали як проводяться пошуково-рятувальні роботи та надається перша невідкладна допомога.

Аби на власні очі пересвідчились в тому, що рятувальники у будь-яку хвилину готові прийти на допомогу, відбулись показові виступи. Працівники рятувальної станції оперативно виконали поставлене завдання, вони знайшли та витягли з води умовного постраждалого та надали йому першу невідкладну допомогу.

Фахівці ДСНС провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з людьми, які відпочивали на центральному пляжі міста. Рятувальники розповіли громадянам про основні правила відпочинку біля водойм та нагадали, що потрібно робити у випадку, коли тоне людина.

«В період літніх відпусток та канікул у рятувальників з’являється певна категорія ризику, пов’язана з відпочинком громадян на водних об’єктах. У нашій області люди відпочивають не тільки на Азовському морі, а й на берегах Дніпра та Каховського водосховища. На всіх обладнаних пляжах існують рятувальні пости, працівники яких щохвилини готові надати професійну допомогу тим, хто її потребує. Також, ми навчаємо населення елементарним правилам безпеки, щоб літо залишило тільки приємні спогади та не було затьмарене трагедіями», – зазначила головний фахівець сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області майор служби цивільного захисту Юлія Цівірко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: