circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі водоводи ремонтуватимуть прискореними темпами

12.02.2020, 17:43

text
Поділитися:

Ремонтувати прискореними темпами. Таку можливість тепер мають працівники КП “Водоканал”. Парк підприємства поповнився новою автомобільною та спецтехнікою. 19 машин придбали в лізинг. Понад 33 мільйони гривень виділили із запорізького бюджету.

На вулиці Шкільній міняли аварійну ділянку водогону. Завдяки новій техніці роботи вдалося виконати раніше передбачених термінів. Зараз прибирають залишки грунту. Бульдозер згортає землю до кучі, а потім екскаватор перекидає її до самоскида. Техніка працює на відмінно, кажуть фахівці.

Начальник РБЦ КП “Водоканал” Павло Репетун пояснює, замість запланованих 28 днів роботи вдалося виконати за 21 день, що стало можливим завдяки новій техніці. Місто йде назустріч підприємству у питанні оновлення парку. Нова техніка дозволить значно прискорити ремонт аварійних ділянок.

Нову техніку придбали за кошти бюджету міста на умовах фінансового лізингу. Фронтальний навантажувач працюватиме на мулових майданчиках ЦОС №2, бульдозер – на мулових майданчиках ЦОС №1.

Міський голова Володимир Буряк пояснив, навантажувач і бульдозер працюватимуть на мулових майданчиках, що розташовані на виході із Запоріжжя, бо техніка, яка там є наразі, працює 60-70 років, і давно вже вичерпала свій ресурс. Техніку потрібно оновлювати, щоб виконувати роботи згідно з технологією, яка на сьогодні існує.

Серед придбаної техніки 2 самоскиди для доставки сипучих вантажів на місце виконання аварійних та планових робіт. Один з екскаваторів використовуватимуть при усуненні аварійних ситуацій, плановій заміні мереж. Легкові автомобілі будуть перевозити робітників ремонтно-будівельного цеху, використовуватися у роботі служб реалізації, які працюють зі споживачами. Володимир Буряк говорить, ця техніка потрібна, щоб не виникало таких ситуацій, як у 2015 році, коли вийшов з ладу водогін в Хортицькому районі, де 150 тисяч жителів залишились без води, і міські служби в аварійному режимі виконували необхідні роботи. Придбання техніки -- це гарний приклад того, як були вкладені кошти, які жителі Запоріжжя сплачують до бюджету.

Цьогорік комунальники планують замінити від 20 до 30 кілометрів мереж. Раніше ця протяжність не перевищувала трьох. У рамках інвестиційної програми “Водоканалу” на цей рік планується придбати ще 5 автомобілів для аварійних бригад, піскорозкидувач та дизель-генератор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: