circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі волонтери поділилися здобутками

06.12.2018, 08:53

text
Поділитися:

У Запорізькому обласному центрі молоді відбувся Zaporizhzhia Volunteer Awards. Це перший такого роду захід, який провів Центр молоді спільно з Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації з метою популяризувати волонтерство, розповісти про волонтерські можливості, які існують не лише в Україні, але й у світі, виокремити найкращих і побудувати з активістами плани волонтерського руху в майбутньому.

Протягом двох тижнів волонтери, які цього року вкладали свій час та енергію у те, аби допомагати іншим, заповнювали заявки на конкурс ZVA, який передбачає нагородження за діяльність та активізм. Переможців конкурсу обирало акторитетне журі, у складі якого були представники громадських та молодіжних організацій, які мають багаторічний волонтерський досвід.

За підсумками відбору на заході було нагороджено 53 учасника у таких номінаціях: «Робота з молоддю та популяризація здорового способу життя», «Ековолонтерство», «Волонтерство у сфері дозвілля та розвитку дітей», «Волонтерство у роботі з людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями», «Робота з учасниками АТО та військовослужбовцями», «Робота у сфері розбудови громадянського суспільства».

Подарунки та почесні грамоти переможцям вручили начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова та директор Центру молоді Інна Скороходова.

Крім церемонії нагородження на заході був розгорнутий волонтерський ярмарок, на якому свою діяльність презентували місцеві волонтерські організації.

Також на Zaporizhzhia Volunteer Awards були проведені майстер-класи від Анни Островерхої з «GoGirl Weekends», організації, яка мотивує дівчат бути лідерами; Ольги Мішевської, волонтерки Європейського волонтерського сервісу, Юрія Вдовцова, куратора волонтерів «Angels», Кирила Дяді, керівника Центру розвитку кар’єри «Професіонали» та Маріанни Уланової, волонтерки «БУРу». Спікери поділилися з молоддю надихаючими історіями про те, як вони зрозуміли, що волонтерство – це поклик душі, розповіли про діяльність своїх організацій та поділилися секретом того, як це – отримувати і віддавати щось абсолютно безкоштовно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: