circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі волонтери та медики за рік вилікували 150 жителів «сірої зони»

10.01.2018, 11:50

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль привітав організаторів та учасників проекту «Допомога йде!». Очільник регіону зазначив, що завдяки зусиллям учасників проекту громадяни України, які проживають у районі проведення антитерористичної операції, отримують вагому підтримку від місцевих громад, військових та благодійників, повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Активну участь у проекті беруть Запорізький та Дніпропетровський регіони. Зокрема, голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, народні депутати України Тетяна Ричкова та Ігор Артюшенко, командування Сухопутних військ Збройних Сил України та оперативне командування «Схід».

У 2017 році в рамках проекту «Допомога йде!» понад 150 дітей і дорослих, які проживають на лінії розмежування та у так званій «сірій зоні» і не мають доступу до медичних послуг, отримали безкоштовну висококваліфіковану медичну допомогу в спеціалізованих закладах охорони здоров’я. Ця допомога включала медичне обстеження, проведення складних хірургічних втручань, ендопротезування, променеву терапію та навіть трансплантацію внутрішніх органів.

Костянтин Бриль підкреслив, що запоріжці головну увагу приділяли лікуванню та обстеженню малечі на базі КЗ «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» ЗОР.

– У 2017 році було підтримано понад 50 осіб із сірої зони. В Запорізькій області в рамках співпраці з проектом «Допомога йде!» за сприяння оперативного командування «Схід» та Запорізької облдержадміністрації забезпечено лікування дітей і дорослих із зони проведення антитерористичної операції. Щиро дякую всім, хто брав участь у організації та наданні допомоги. Адже ми маємо підтримувати наших земляків, які опинилися в скрутних життєвих обставинах і потребують нашої підтримки, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: