circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі волонтери доставляють продукти літнім запоріжцям та особам з інвалідністю

22.04.2020, 13:47

text
Поділитися:

У нашій області є чимало людей, які у період карантину не можуть покинути домівки та придбати речі першої необхідності. Серед них чимало осіб похилого віку, тих, що мають інвалідність та є одинокими людьми.

Запорізька команда Української волонтерської служби разом із Запорізьким обласним центром молоді знайшла вихід – як допомогти таким людям. Небайдужі запоріжці запустили особливу тематичну акцію #Stop_Covid19_in_Zp.

Суть проєкту полягає в організації соціальної доставки. За кошти благодійників ініціативна молодь забезпечує необхідними продуктами та засобами гігієни тих, хто знаходиться у групі ризику із захворюваності.

Забезпечує роботу локального Центру допомоги команда волонтерів, до складу якої входять оператори колл-центру, члени мобільних груп та особи, які допомагають у розклеюванні афіш містом. Координують діяльність доставки представники Запорізького обласного центру молоді.

Начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова прокоментувала таку ініціативу.

– У цей непростий для всіх нас час молодь Запорізького краю ще раз довела свою активну позицію. Вони не залишаються осторонь гостросоціальних проблем і спрямовують всі свої сили на впровадження проєктів, яких вкрай гостро потребують наші громадяни. Управління молоді, фізичної культури та спорту завжди буде підтримувати наш обласний центр молоді, а також інші установи та організації у реалізації такого нагального задуму. Адже завдяки таким ідеям не зникає надія на позитивні зміни та щасливе майбутнє, – наголосила Наталія Власова.

З початку квітня не один десяток людей отримали очікувану допомогу. Про перебіг акції можна дізнатися за хештегом #Stop_Covid19_in_Zp у соціальних мережах. Волонтери піклуються також і про безпеку доставки – рукавички, маски та антисептики роблять передачу соціальних замовлень максимально безпечною. Організатори доставки регулярно звітують про витрачені кошти.

Долучитись до команди можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/u/0/d/16nmnqZMWK0xnAGDTOSMFZaeDWVpC7swCcluRMhrIkyk/viewform?edit_requested=true

Якщо ви потребуєте допомоги, залиште свою заявку за телефонами: +380667376690; +380638058543; та +380989847018. Або розповсюджуйте цю інформацію серед знайомих сусідів, бабусь, дідусів тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: