circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі вожаті закінчили курси майстерності

02.04.2019, 10:02

text
Поділитися:

У Запорізькому обласному центрі молоді підбили підсумки проекту «Школа вожатської майстерності-2019». Традиційно з метою підготовки молоді до роботи вожатими Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації організовує цикл семінарських, лекційних та практичних занять. За підсумками навчання учням школи вручили сертифікати про успішне проходження інтенсивного курсу.

Як зазначила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, «Школа вожатської майстерності» – це багаторічний проект, який уже шостий рік поспіль накопичує традиції, об’єднує молодь та сприяє вирішенню питання щодо тимчасового працевлаштування шляхом підготовки педагогічних кадрів до роботи у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. З року в рік учасники проходять курси з основ педагогіки та дитячої психології, конфліктології, вивчають юридичні аспекти роботи, ігромайстерність, сучасну анімацію та тімбілдінг, що є невід’ємною складовою частиною роботи вожатих.

Як повідомили у профільному Управлінні, слухачами курсу цього року стали понад 100 учасників, які пройшли цикл семінарських, лекційних та практичних занять, організаційних і творчих зустрічей.

Випускний вечір поєднував у собі екзамен як невід’ємну складову проекту, який приймали тренери Школи, та ярмарок вожатських можливостей, де були присутні представники дитячих оздоровчих таборів («Факел», «Меотида», «Бригантина», табір ім. Ю. А. Гагаріна та академії розвитку інтелекту Smartum Україна), які провели з майбутніми вожатими співбесіди та презентували табори для всіх зацікавлених.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: