circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі вступники склали ЗНО з української мови та літератури

01.07.2020, 12:15

text
Поділитися:

Вчора, 30 червня, відбулося наймасовіше з усіх випробувань зовнішнього незалежного оцінювання – з української мови і літератури.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, оцінювання проводилося у 61 пункті тестування та у 1065 аудиторіях. До проведення тестування залучено 2675 педагогічних працівників.

У Запорізькій області виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури 15 847 осіб. Явка склала 75,4% від кількості зареєстрованих

Не було допущено до проходження тестування 6 осіб, з яких 5 спричинені запізненням учасників тестування і 1 випадок – підвищенням температури.

Під час проведення ЗНО зафіксовано 1 порушення, пов’язане із застосуванням заборонених технічних приладів. Подано 2 апеляції на процедуру проведення ЗНО.

Запорізькі абітурієнти вже склали тестування з математики. Кількість зареєстрованих на ЗНО з математики цього року склала 7817 осіб, на 1100 більше, ніж торік.

Допущено до тестування 7817, або майже 82% учасників з числа зареєстрованих. Не було допущено до проходження тестування 4 особи у зв’язку із запізненням або відсутністю усіх необхідних документів для проходження ЗНО. Серед учасників і персоналу порушень не зафіксовано. Результати ЗНО з математики будуть оголошені до 25 липня ц.р. в особистих кабінетах учасників ЗНО.

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія з 23 липня по 11 серпня 2020 року. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (враховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: