circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі ялинки стануть дизайнерськими

26.02.2020, 19:14

text
Поділитися:

Аби поділитися досвідом і новітніми методами обрізки вічнозелених дерев, до Запоріжжя запросили ландшафтну дизайнерку зі столиці. Спершу працівники КП “Зеленбуд” прослухали теоретичний матеріал. А потім отримані знання застосували на практиці.

Просто неба, озброївшись необхідним інструментом, комунальники вчаться надавати красивий вигляд хвойним деревам. Спершу в ялинки видаляють сухі гілочки. Світлана вже 15 років доглядає за зеленими насадженнями. Не приховує: добре знається на цій справі. Але додаткові знання не завадять. Майстерка Вознесенівської дільниці КП “Зеленбуд” Світлана Скотаренко говорить, ці роботи необхідні, аби у місті було чим милуватися, аби все було красиво. Головний критерій – дерево має подобатися тому робітнику, який з ним працював.

Наскільки красива ялинка, можна розгледіти через смартфон. З його допомогою визначають: як краще зробити обрізку хвойних дерев. Достатньо лише сфотографувати дерево. Усім тонкощам справи комунальників навчає столична гостя Оксана Кухар. Чудово знається на догляді за рослинами. Адже вона створює сади. А ще дизайнерка надає форми хвойним насадженням.

Ландшафтна дизайнерка, представниця гільдії ландшафтних архітекторів України Оксана Кухар каже, слід знати, на що звернути увагу при формовці, які є правила формотворення. Як рослина себе поводить у процесі свого життя, і розуміючи, як вона росте й розвивається, ми можемо використати ці правила для її образу і форми, яка нам потрібна.

Заступниця директора КП “Зеленбуд” Валентина Дзюба говорить, роботи за новою методикою буде виконано на Алеї почесних громадян у парку Трудовї Слави – там ялинки були висаджені в один і той же час, тож наразі вони однієї висоти, але розвивалися по-різному, тож застосувати можна різні варіанти обрізки.

Перед тим, як перейти до практики, усі опанували теорію. Новим методикам догляду за зеленими насадженнями “зеленбудівці” навчатимуться і надалі. У такий спосіб підвищують свою кваліфікацію та роблять Запоріжжя красивішим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: