circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі юні натуралісти долучилися до всеукраїнської естафети

30.10.2020, 12:26

text
Поділитися:

З нагоди відзначення 95-річчя юннатівського руху в Україні і в рамках Всеукраїнської ювілейної естафети «Стежками юннатівського руху» юннати Запорізького краю долучились до участі в найрізноманітніших за змістом і формами заходах. Юні натуралісти створювали відеоролики і слайд-фільми про історію юннатівського руху, проводили зустрічі з ветеранами юннатівського руху, наукові брифінги, екофестивалі, ігри-квести, тематичні місячники, моніторингові дослідження, екскурсії, конкурси, трудові десанти та акції «Чисте місто», «Чисте узбережжя моря», «Діти за чисту воду». Крім того, юннати Запорізької області не залишились осторонь участі у «Всесвітньому Дні прибирання» та Всеукраїнській акції «Мільйон дерев за 24 години».

До участі в юннатівських заходах також долучилися заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун та заступниця директора Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Олена Сороченко. Посадовці разом із вихованцями Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді взяли участь в озелененні території Центру та висадили декоративні кущі.

Історія юннатівського руху в Запорізькій області розпочалась у 20-30-х рр. минулого сторіччя: в багатьох школах почали створюватись натуралістичні гуртки. Велика увага приділялась природоохоронній роботі, озелененню шкіл та населених пунктів, насадженню лісосмуг, заготівлі лікарської сировини, охороні птахів, допомозі у догляді за сільськогосподарськими культурами. З метою надання допомоги школам в організації натуралістичної роботи в Запорізькому регіоні було відкрито ряд еколого-натуралістичних закладів. Сьогодні ефективну координаційну, організаційну та методичну роль еколого-натуралістичної освіти і виховання протягом майже 70 років забезпечує Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Нові яскраві сторінки у книгу історії Країни Юннатії Запорізького краю сьогодні вписують понад 6 тисяч вихованців гуртків еколого-натуралістичного напряму області, які стають успішними дослідниками, переможцями Всеукраїнських конкурсів та акцій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: