circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Запорізькі землекористувачі сплатили 800 млн гривень земельного податку та орендної плати

22.10.2020, 11:12

text
Поділитися:

З початку року до місцевих бюджетів надійшло 808 мільйонів 704 тисячі гривень земельного податку та орендної плати (без показників великих підприємств).

За повідомленнями Головного управління ДПС у Запорізькій області, надходження плати за землю від суб’єктів господарювання-юридичних осіб склали майже 600 мільйонів, від підприємців і громадян – 209 мільйонів.

Власники і орендарі земель обласного центру забезпечили третину загальної суми податку – 256,3 мільйони гривень. До скарбниць м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів сплачено 98 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 80,2 мільйони, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 71,7 мільйони, Якимівського та Приазовського районів – 64,8 мільйони, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 56,4 мільйони, Василівського та Михайлівського районів – майже 48 мільйонів, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 43,6 мільйони.

Упродовж року громадянам, які надавали в оренду свої паї, фахівці податкової служби направили 3275 податкових повідомлень-рішень з податку на землю на загальну суму 1,9 мільйони. У результаті проведеного аналізу переліку землекористувачів і нових власників земель 4,5 тисячам фізичним особам нараховано 3,9 мільйони гривень земельного податку. Усього в регіоні нараховується понад 9 тисяч землекористувачів-юридичних осіб та 292 тисячі фізичних осіб. Громадянам податкова служба направила 316 тисяч податкових повідомлень-рішень про сплату земельного податку та орендної плати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: